Sahibi : Veysel CİNGÖZ

İletişim :  admin@memurhane.net

Editörler / Editors :

Veysel CİNGÖZ

Hasan ANULAR

Ahmet ARSLAN

YAZILIM / SOFTWARE
WordPress

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Copyrigth 2021 Memurhane.net‘in tüm hakları saklıdır. Memurhane.net‘te yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilmek ve Memurhane.net‘in ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Memurhane.net teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Memurhane.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, admin@memurhane.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitede yayımlanan Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Memurhane.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Memurhane.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.